Nasza Firma

Firmę IPP Group tworzą pasjonaci.
Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.

IPP GROUP to nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w obróbce skrawaniem na obrabiarkach CNC, frezowaniu CNC, toczeniu CNC oraz spawaniu konstrukcji stalowych. Zajmujemy się produkcją detali, ram, koszy, prototypów, podzespołów, przyrządów specjalnych oraz konstrukcji stalowych i linii technologicznych, opartych na dokumentacji technicznej kontrahenta.

Jesteśmy wyspecjalizowaną narzędziownią oraz spawalnią, która wykonuje elementy pojedyncze, partie małe, średnie i wieloseryjne. Obrabiamy stal czarną oraz stale nierdzewne, kwasoodporne, węglowe, tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam na szybką i precyzyjną realizację zleceń.

Nasze usługi kierujemy do różnych branż, w tym przemysłu zbrojeniowego, spożywczego, motoryzacyjnego, elektronicznego, medycznego oraz innych. Dążymy do ciągłego rozwoju i innowacji, dlatego inwestujemy w rozwój naszych pracowników oraz maszyn i technologii.

Cechuje nas elastyczność, szybkość działania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy podejdą do Twojego zlecenia z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na jakość i rzetelność naszych usług.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi spełniały najwyższe standardy jakości. Jesteśmy partnerem Twojego biznesu, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie!

IPP GROUP – Your Industry Partner

Projektujemy i budujemy maszyny na indywidualne zamówienie. Nasz zespół tworzą wybitni inżynierowie. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu podniosą Państwo efektywność swojej produkcji. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, rzetelnie prowadzimy zarówno małe jak i duże projekty. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, od momentu zdefiniowania potrzeb lub problemu, poprzez stały kontakt podczas realizacji zamówienia, po uruchomienie maszyny oraz serwis. Stale służymy pomocą oraz konsultacjami technicznymi.

Produkcja ram
pod pompy i urządzenia

 • Produkcja ram
  pod pompy i urządzenia

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,
  kliknij poniżej:

Konstrukcje
spawane

 • Konstrukcje
  spawane

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,
  kliknij poniżej:

Obróbka skrawaniem:
toczenie CNC, frezowanie CNC

 • Obróbka skrawaniem:
  toczenie CNC, frezowanie CNC

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,
  kliknij poniżej:

Obróbka
strumieniowo-ścierna

 • Obróbka
  strumieniowo-ścierna

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej,
  kliknij poniżej:

Zaufali nam