O nas

IPP GROUP to nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w obróbce skrawaniem na obrabiarkach CNC, frezowaniu CNC, toczeniu CNC oraz spawaniu konstrukcji stalowych. Zajmujemy się produkcją detali, ram, koszy, prototypów, podzespołów, przyrządów specjalnych oraz konstrukcji stalowych i linii technologicznych, opartych na dokumentacji technicznej kontrahenta.

Jesteśmy wyspecjalizowaną narzędziownią oraz spawalnią, która wykonuje elementy pojedyncze, partie małe, średnie i wieloseryjne. Obrabiamy stal czarną oraz stale nierdzewne, kwasoodporne, węglowe, tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, co pozwala nam na szybką i precyzyjną realizację zleceń.

Nasze usługi kierujemy do różnych branż, w tym przemysłu zbrojeniowego, spożywczego, motoryzacyjnego, elektronicznego, medycznego oraz innych. Dążymy do ciągłego rozwoju i innowacji, dlatego inwestujemy w rozwój naszych pracowników oraz maszyn i technologii.

Cechuje nas elastyczność, szybkość działania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy podejdą do Twojego zlecenia z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na jakość i rzetelność naszych usług.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi spełniały najwyższe standardy jakości. Jesteśmy partnerem Twojego biznesu, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie!

IPP GROUP – Your Industry Partner

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą składającą się z młodych inżynierów, absolwentów Politechniki Wrocławskiej oraz doświadczonych konstruktorów i technologów działających w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki takiemu połączeniu rozwiązania, które przedstawiamy są innowacyjne, kreatywne, ale jednocześnie proste i pewne.

Nasz zespół z chęcią zaproponuje Państwu wiele koncepcji i możliwości rozwiązania problemu, z których wspólnie z Państwem dobierzemy najbardziej optymalne. Zależy nam na zaufaniu, wieloletniej relacji i sprostaniu wszelkim wymaganiom naszych klientów, uzyskujemy to przez, stały kontakt z Państwem podczas tworzenia i wykonania projektu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Referencje